Meist

Rõõm on Sind tervitada meie uue brändi alt: Takeout!

Toidutellimisteenuse pakkumisega alustasime aastal 2011 ja tegime seda TapTender nime alt. Meie esimene plaan oli pakkuda paremat tarbijakogemust söögikohtades kohapeal! Idee oli luua nutirakendus, millega klient sai süüa tellida restoranis, baaris või pubis, ilma et ta peaks lauas istudes teenindajat ootama või leti ääres tellimuse esitamiseks järjekorras seisma. Tulimegi 2011. a suvel välja nutirakendusega, milles klient sai sirvida vastava söögikoha menüüd ja esitada tellimus istudes mugavalt lauas. Suurt edu see meid siiski ei saatnud. Seejärel tegime inimestele rohkem tuttava teenuse aga nutikamal viisil. Nutirakenduse, millega sai klient restoranidest toitu koju tellida.

Mõned aastad tagasi võtsid meiega ühendust kaks venda Taanist, kes pakkusid sarnast teenust Kopenhaagenis. Lõime käed, et arendame koos välja uue ja targema toidutellimisplatvormi. Seda tulemust Sa nüüd enda ees näed. Kindlasti ei ole see platvorm veel valmis ja ilmselt ei saa kunagi valmis. Käime aja ja kommetega kaasas ja katsume platvormi hoida kasutajasõbraliku ja moekana läbi aja.
 


Takeout.ee kuulub ettevõttele TAKEOUT OÜ.


Meie KMKR number on EE101924289.

 

Kui Sul on küsimusi või mõtteid meie teenuse kohta, kirjuta julgesti. Loeme läbi kõik kirjad ja vastame kõigile päringutele. Kirjuta siia: info@takeout.ee.

 

visa-icon mastercard-icon maestro-icon


Küpsiseid kasutatakse parema kasutuselamuse loomiseks. Meie veebilehte kasutades nõustute küpsiste kasutamisega meie küpsiste kasutamise põhimõtete kohaselt. Vajutage siia, et saada rohkem infot.