Company account and benefits

ÄRIKLIENDI TOIDUKULLER – ABIKS VÄIKESELE JA SUURETTEVÕTTELE!

Telli ärilõuna või suurema koosoleku jaoks toit kontorisse, aktiveeri töötajate sünnipäevapakett või regulaarne tiimiürituste toitlustus!

Spetsiaalselt kõhutäiteks kombineeritud menüü on koostatud ärilõuna ja koosoleku formaati arvesse võttes! Vali meelepärane restorani komplekt ja toome selle kohale sinu poolt valitud kellaajaks. Soovi korral lisame juurde toidualused, joogitopsid ja söögiriistad. Kui Sa ei leia meelepärast restorani või Sul on erijuhtum, mis vajab erilist tähelepanu, siis helista meile.

Ei ühtegi ununenid sünnipäeva ja viimasel hetkel poodi jooksmist! Igakuise graafiku alusel tegutsedes toome õigeks ajaks kohale tordi või kringli, maitsvad suupisted, karastusjoogid. Loomulikult on kaasas ka vahvad sünnipäevamütsid! Tiimiürituste tarbeks leiad valmiskomplektid nii väikesele kui suuremale seltskonnale.

Too vaheldust oma tiimi ühislõunatesse! Tutvumispaketiga toome kord nädalas või kuus (soovi korral ka sagedamini) erineva restorani poolt kokku pandud tutvumiskandikud. Tai köögist kuni eestimaiste, teada tuntud hõrgutavate ampsudeni – uudistamist ja maitseelamusi jätkub kõigile! Valikus on nii liha- kui ka taimetoidud, tee oma valik!

Ettevõtluskontoga arveldad kord kuus!

Ettevõtte krediidiga kasutaja saab oma tellimuste eest arveldada kord kuus, arve alusel. Ettevõtte krediiti saab taodelda kasutajakonto registreerimisel, lisades "linnukese" ankeedil. Soovikorral saab jätkuvalt tasuda ka kohapeal sulas või pangakaardiga. Meie kullerid on varustatud kaardimakseterminalidega.

Registreeri siin

Ettevõtte konto loomiseks (soovikorral koos kuupõhise krediidiga) tuleb täita vaid väike ankeet. Peale sooviavalduse kättesaamist määrame teile tööpäeva jooksul krediidi suuruse. Seejärel saate juba sisse logida enda määratud kasutajatunnustega ja asuda tellima, kasutades maksmisel "Ettevõtte krediidi" makseviisi.

Vajad abi erisündmuse menüü koostamisel?

Tavapäraste tellimuste puhul teeb pea kogu töö ära meie portaal, logi vaid sisse, vali restoran ja telli. Kuid vahel toimub kontoris ka sündmusi, mille puhul vajab sobiva menüü koostamine teistmoodi lähenemist – kliendikohtumine välispartneritega, reedeõhtune töötajate gaming-sessioon, ühine hommikusöök jm. Anna meile märku ja aitame panna kokku sobivaimad palad!

Vali meelepärased restoranid

Partnerrestoranide nimekiri, kust toite tarnime, näete SIIT. Kui teil on välja kujunenud oma lemmikrestoran või pagarikoda ja seda ei ole meie nimekirjas, siis see ei ole takistuseks. Me transpordime tõepoolest kõikidest söögikohtadest Tallinnas. Andke vaid sellest teada.

 

Hea teada!

Suurem tellimus edasta 24-48 tundi varem

Vältimaks segadusi ja tagada alati täpne tarneaeg, siis palume, et suuremad tellimused teeksite 1-2 päeva varem, sest suuremate koguste puhul on restoranidel aega ettevalmistada. Igasugune planeerimine tagab alati parema kvaliteedi ja täpse tarneaja.

 

Juhend – kuidas tellida?

Vaata videot, kuidas käib tellimine, SIIT. Eelnevalt võiksid juba olla sisse logitud :)

 

Toiduhügieen ennekõike

Peame rangelt kinni toiduhügieenist. Kasutame Eesti ettevõtte Fooddocs keskkonda, mis aitab meil planeerida ja korraldada igapäevast sanitaarplaani ja puhastustkava. Oleme Veterinaar ja Toiduameti poolt sertifitseeritud.

 

Saa osa parimatest pakkumistest!

Saadame kord kuus teile uudiskirja, kus on alati rubriigid uute restoranide kohta, sooduspakkumistele ja ideenurk kuidas kontoris toiduga meeskonnavaimule täiendavat vunki anda.

 

Muud küsimused

KKK (Korduma-kippuvad-küsimusi) vaata SIIT. Kui küsimusele vastust ei leidnud, võta julgelt ühendust info@takeout.ee / klienditeenindus[at]takeout.ee või telefonil +372 54 54 79 79

 

Maitsvaid elamusi!

Meie ärikliendid kirjutavad

Takeout teenus on suurepärane, alati kiired vastused ja head soovitused. Paar korda on tulnud ette tellimist samal päeval ja isegi siis on leitud sobiv lahendus. Toit on kohal õigeaegselt olenemata kogusest. Oleme väga rahul!- Transferwise

Leibur on Takeout’i teenuseid kasutanud juba pool aastat ning oleme väga rahul. Erinevate restoranide nimekiri on piisavalt mitmekesine, et leida sobiv variant nii kolleegidele ja äripartneritele kui ka koolituste toitlustamiseks. Tellimused on alati õigeaegselt kohal ning töötajad väga pühendunud ja täpsed. Hindame väga ka ettevõtte paindlikkust vajadusel kiirelt reageerida ja pakkuda lahendusi meie erisoovidele.- Leibur

Oleme Levira meeskonnaga Takeout’i teenust kasutanud tiimisiseste teemaürituste raames – meie valime teema (näiteks mõne maailma köögi) ja Takeout teeb kõik ülejäänu: otsib vastavad restoranid, võtab võrdlevad pakkumised, toob toidu värske ja auravana kohale – ülimalt mugav. Soovitame! - Levira

Olen tellimustega Takeout´ist väga rahul! Tellimuse esitamine lihtne! Tellimuse täitmine kiire! Meeldib et võetakse Tellijaga ühendust koheselt kui tekib viivitus tellimuse teostamisel või on midagi vaja täpsustada!  - MyFitness

Meil on äärmiselt hea meel, et avastasime Takeout- i. Toitu on lihtne tellida, toit on hea kvaliteediga ja kohale tuuaks õigeaegselt. - Diesel

Kasutame Takeout'i regulaarselt (3-4 korda nädalas) ja oleme väga rahul. Piisavas koguses restorane, kullerid on täpsed ja kui hilinetakse, antakse alati eelnevalt teada. Soovitan. - suur rahvusvaheline investeerimisfond

Food photo created by peoplecreations - www.freepik.com

 


We use cookies to provide you with a better service. Carry on browsing if you're happy with this, or find out how to manage here.