Delivering to
Can't find your address? Advanced search
Use your current location
Couldn't get location
Saved addresses

Salat restaurants

Salat takeaway for delivery or collection

 Salat - tervislik ning maitsev valik

 

Selge see, et hea salati aluseks on värske toormaterjal. Küll aga on klassikalised salati komponendid ajas muutunud ja enam ei ole nendeks pelgalt vaid kurk ja tomat. Julgemad katsetajad keeravad salatiks kokku põnevaid koostisosi ja nii võid leida menüüdest meega grillitud kitsejuustu salati hummusega või vürtsidega maitsestatud ja grillitud veiseliha salati koos värskete köögiviljadega.
Tuntumad salatid on kindlasti Kreeka salat, Caesari salat ja vanakooli rosolje ning olgem ausad, kes meist ei ole endale vähemalt ühe sünnipäevalaua taga kartulisalatit tõstnud?
Salatite maailmast leiab igaüks endale midagi maitsvat ja vitamiinid saad pealekauba!

Takeout.ee 'ga liitunud restoranidest praktiliselt kõik pakuvad väga omanäolisi salateid. On teravaid ja pehme maitsega, lihaga ja lihata, klassikalist kui ka eksootilisemaid vahemere või Aasia köögi salateid. Iga restorani üheks hästi hoitud saladuseks on kindlasti salatikaste, mis teeb lõpuks tavaliselt salatist, SELLE salati.

Cities with Salat Restaurants

We use cookies to provide you with a better service. Carry on browsing if you're happy with this, or find out how to manage here.