Ettevõttekonto

Oleme Takeoutis ärikliendile fokusseerunud toidukuller ja tarnime igapäevaselt firmadele (äri)lõunaid, koosolekute vahelisi catering suupisteid. Aga ka klassikaliselt pitsad, sushid, aasia köögid kogu oma rikkuses.

Alljärgnevalt oleme punktide kaupa välja toonud Takeout teenuse kohta käiva informatsiooni.

  1. Miks te nii erilised olete?
  2. Personaalselt professionaalsed
  3. Ettevõtte krediit - kord kuus arveldamine
  4. Restoranid
  5. Hügieen
  6. Reegel toidutellimisel
  7. Ettevõtte konto registreerimine
  8. Uudiskirjaga liitumine
  9. Kuidas saan uudiskirjadega liituda või neist loobuda?
  10. Muud küsimused

Kui Sul on täiendavaid küsimusi, palun võta meiega ühendust telefonitsi (+372) 54 54 79 79 või palun saada meile epost aadressile: klienditeenindus[at]takeout.ee

 

1. Miks te nii erilised olete?

Me kõik oleme erilised, eks :) Eks tavapäraste tellimuste puhul toimetame niisama tublilt kui teised. Aga meil on mõned toredad funktsioonid, mis just meie äriklientidele väga meeltmööda on. Ja sellest allpool.

2. Personaalselt professionaalsed

Tavapäraste tellimuste puhul teeb pea kogu töö ära meie portaal, logi vaid sisse, vali restoran ja telli. Kuid vahel on kontoris veidi teistlaadi peod, kus tuleb paremini läbi mõelda, kuidas ja mis toidud laual peaksid olema. Sellistel hetkedel aitame teid, millised restoranid vastaksid selle raames teile kõige enam.

3. Ettevõtte krediit - kord kuus arveldamine

Ettevõtte krediidiga kasutaja saab oma tellimuste eest arveldada kord kuus, arve alusel. Ettevõtte krediiti saab taodelda kasutajakonto registreerimisel, lisades "linnukese" ankeedil.
Soovikorral saab jätkuvalt tasuda ka kohapeal sulas või pangakaardiga. Meie kullerid on varustatud kaardimakseterminalidega.

4. Restoranid

Partnerrestoranide nimekiri, kust toite tarnime, näete SIIT. Kui teil on välja kujunenud oma lemmikrestoran või pagarikoda ja seda ei ole meie nimekirjas, siis see ei ole takistuseks. Me transpordime tõepoolest kõikidest söögikohtadest Tallinnas. Andke vaid sellest teada.

5. Hügieen

Peame rangelt kinni toiduhügieenist. Kasutame Eesti ettevõtte Fooddocs keskkonda, mis aitab meil planeerida ja korraldada igapäevast sanitaarplaani ja puhastustkava. Oleme Veterinaar ja Toiduameti poolt sertifitseeritud. 

6. Reegel toidutellimisel

Vältimaks segadusi ja tagada alati täpne tarneaeg, siis palume, et suuremad tellimused teeksite 1-2 päeva varem, sest suuremate koguste puhul on restoranidel aega ettevalmistada. Igasugune planeerimine tagab alati parema kvaliteedi ja täpse tarneaja.

7. Ettevõtte konto registreerimine

Ettevõtte konto loomiseks (soovikorral koos kuupõhise krediidiga) tuleb täita vaid väike ankeet, mille leiate SIIT! Peale sooviavalduse kättesaamist määrame teile tööpäevajooksul krediidi suuruse.
Seejärel saate juba sisse logida enda määratud kasutajatunnustega ja asuda tellima, kasutades maksmisel "Ettevõtte krediidi" makseviisi.

8. Toidu tellimine

Vaata, kuidas käib tellimine SIIT. Eelnevalt võiksid juba olla sisse logitud :)

9. Uudiskirjaga liitumine

Saadame kord kuus teile uudiskirja, kus on alati rubriigid uute restoranide kohta, sooduspakkumistele ja ideenurk kuidas kontoris toiduga meeskonnavaimule täiendavat vunki anda. 

10. Muud küsimused

Ole hea ja leia oma küsimustele vastused meie KKK (Korduma-kippuvad-küsimused) menüüst, mille leiad ka SIIT. Aga alati ootame ka teie küsimusi info@takeout.ee aadressile või telefonile +372 54 54 79 79

 

 

Maitsvaid elamusi!


Küpsiseid kasutatakse parema kasutajakogemuse loomiseks. Meie veebilehte kasutades nõustute küpsiste Takeout OÜ kasutamise põhimõtete kohaselt. Vajutage siia, et saada rohkem infot.