KASUTA SOODUSKOODI! Tellides meilt toitu, kasuta 7€ väärtuses soodustust, lisades enne tellimuse kinnitamist Sooduskood lahtrisse: free7 * (min. ostukorv 25 EUR)

Kampaania

1) Kampaania toimub 1.11 kuni 30.11.2017.a.

2) Kampaanias osalemiseks tuleb tutvuda kampaania reeglitega.

3) Kampaania auhinnaks on viis tasuta lõunasööki, kokku kuni 300€ väärtuses.

4) Lõunad tuuakse tasuta kohale võitja poolt määratud aadressile Tallinna piires vastavalt esitatud tellimusele perioodil 4.12 kuni 8.12.2017.a. (viiel järjestikusel tööpäeval).

5) Kampaanias osalemiseks tuleb täita kampaania tingimused:

- olla Takeout.ee Facebooki lehe jälgija/fänn (www.facebook.com/takeout.ee);

- jagada kampaania postitust avalikult isiklikul Facebooki lehel;

- saata pilt või lühivideo ühisest hetkest oma töökaaslastega/meeskonnaga Takeout.ee Facebooki lehe sõnumikasti või otse Takeout.ee FB seinale. Pildi või video saatmisega kinnitab saatja, et tal on antud teose kasutusõigus ning annab ühtlasi kampaania korraldajale loa nende lisamiseks avalikult Takeout.ee Facebooki lehele.

- Tag-ida Takeout.ee Facebooki lehel enda pildi või videoga postituses vähemalt kolm töökaaslast/meeskonnaliiget (saadetud pildid ja videod lisatakse Takeout.ee Facebooki lehele 24 tunni jooksul peale nende kätte saamist). Ühte ja sama pilti või videot lisatakse lehele ühe korra.

6) Võitja selgub 1.12.2017.a. kõigi kampaanias osalenute hulgast. Võitjaks saab enim like/meeldimisi saanud pildi või video saatnud osaleja. Võrdsete tulemuste korral valib lõpliku võitja Takeout.ee esindaja.

7) Korraldajal on õigus jätta loosimisest välja osalejad, kes ei vasta kampaania tingimustele või kelle kohta on alust arvata, et nad on kampaania reegleid rikkunud.

8) Korraldajale jääb õigus muuta kampaania reegleid, teavitades sellest eelnevalt avalikkust läbi mõne sotsiaalmeediakanali.

9) Võitja nimi avaldatakse Takeout.ee Facebooki lehel 1.12.2017.a.

10) Kampaania korraldajaks on Takeout OÜ.

11) Kampaanias ei või osaleda Takeout.ee töötajad.

12) Kampaania auhindu ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.

 

Võidu välja võtmise lisatingimused:

- lõunatellimus tuleb esitada TAKEOUT toidutellimise äpi või kodulehe www.takeout.ee vahendusel;

- tellimusse on võimalik valida toite TAKEOUT äpis olevate roogade valikust järgnevatest söögikohtadest: Rucola, Boheem vanalinnas / Popular, Järve Resto;

- korraga saab päevas tasuta tellida kuni 60€ väärtuses, antud summa ületamisel kohustub tellija tasuma ülejäänud osa eest eraldi;

- tellimus tuleb esitada enne kella 12.00;

- tellimuse kätte toimetamise aeg peab jääma ajavahemikku 12.00 - 16.00.


Küpsiseid kasutatakse parema kasutuselamuse loomiseks. Meie veebilehte kasutades nõustute küpsiste kasutamisega meie küpsiste kasutamise põhimõtete kohaselt. Vajutage siia, et saada rohkem infot.