Аккаунт компании

КУРЬЕР ПИТАНИЯ ДЛЯ БИЗНЕС-КЛИЕНТОВ - ПОМОЩЬ МАЛЫМ И КРУПНЫМ КОМПАНИЯМ!!

Закажите еду на бизнес-ланч или встречу в офисе, активируйте праздничный пакет для сотрудников или регулярное питание для командных мероприятий!

Специально комбинированное меню для наполнения желудка составлено с учетом формата бизнес-ланча и встречи! Выберите понравившийся вам ресторанный комплекс, и мы доставим его в удобное для вас время. По желанию добавляем подносы для еды, стаканы и столовые приборы. Если вы не можете найти ресторан, который вам нравится, или у вас есть особый случай, требующий особого внимания, позвоните нам.

Не забыли свой день рождения и в последний момент сбегали в магазин! Действуя ежемесячно, мы вовремя доставляем пирожные или крендели, вкусные закуски и безалкогольные напитки. Конечно, в комплект входят и крутые шапочки для дня рождения! Для командных мероприятий вы найдете готовые комплекты как для малых, так и для больших групп.

Внесите изменения в обед своей команды! С пакетом рекогносцировки мы привозим разведывательные лотки, собранные разными ресторанами, раз в неделю или ежемесячно (при желании - чаще). От тайской кухни до эстонской и знаменитых вкуснейших усилителей - каждому будет больше открытий и вкусов! Есть выбор как мясных, так и вегетарианских блюд, выбирайте сами!

Ettevõtluskontoga arveldad kord kuus!

Ettevõtte krediidiga kasutaja saab oma tellimuste eest arveldada kord kuus, arve alusel. Ettevõtte krediiti saab taodelda kasutajakonto registreerimisel, lisades "linnukese" ankeedil. Soovikorral saab jätkuvalt tasuda ka kohapeal sulas või pangakaardiga. Meie kullerid on varustatud kaardimakseterminalidega.

Registreeri siin

Ettevõtte konto loomiseks (soovikorral koos kuupõhise krediidiga) tuleb täita vaid väike ankeet. Peale sooviavalduse kättesaamist määrame teile tööpäeva jooksul krediidi suuruse. Seejärel saate juba sisse logida enda määratud kasutajatunnustega ja asuda tellima, kasutades maksmisel "Ettevõtte krediidi" makseviisi.

Vajad abi erisündmuse menüü koostamisel?

Tavapäraste tellimuste puhul teeb pea kogu töö ära meie portaal, logi vaid sisse, vali restoran ja telli. Kuid vahel toimub kontoris ka sündmusi, mille puhul vajab sobiva menüü koostamine teistmoodi lähenemist – kliendikohtumine välispartneritega, reedeõhtune töötajate gaming-sessioon, ühine hommikusöök jm. Anna meile märku ja aitame panna kokku sobivaimad palad!

Vali meelepärased restoranid

Partnerrestoranide nimekiri, kust toite tarnime, näete SIIT. Kui teil on välja kujunenud oma lemmikrestoran või pagarikoda ja seda ei ole meie nimekirjas, siis see ei ole takistuseks. Me transpordime tõepoolest kõikidest söögikohtadest Tallinnas. Andke vaid sellest teada.

 

Hea teada!

Suurem tellimus edasta 24-48 tundi varem

Vältimaks segadusi ja tagada alati täpne tarneaeg, siis palume, et suuremad tellimused teeksite 1-2 päeva varem, sest suuremate koguste puhul on restoranidel aega ettevalmistada. Igasugune planeerimine tagab alati parema kvaliteedi ja täpse tarneaja.

 

Juhend – kuidas tellida?

Vaata videot, kuidas käib tellimine, SIIT. Eelnevalt võiksid juba olla sisse logitud :)

 

Toiduhügieen ennekõike

Peame rangelt kinni toiduhügieenist. Kasutame Eesti ettevõtte Fooddocs keskkonda, mis aitab meil planeerida ja korraldada igapäevast sanitaarplaani ja puhastustkava. Oleme Veterinaar ja Toiduameti poolt sertifitseeritud.

 

Saa osa parimatest pakkumistest!

Saadame kord kuus teile uudiskirja, kus on alati rubriigid uute restoranide kohta, sooduspakkumistele ja ideenurk kuidas kontoris toiduga meeskonnavaimule täiendavat vunki anda.

 

Muud küsimused

KKK (Korduma-kippuvad-küsimusi) vaata SIIT. Kui küsimusele vastust ei leidnud, võta julgelt ühendust info@takeout.ee / klienditeenindus[at]takeout.ee või telefonil +372 54 54 79 79

 

Maitsvaid elamusi!

Meie ärikliendid kirjutavad

Takeout teenus on suurepärane, alati kiired vastused ja head soovitused. Paar korda on tulnud ette tellimist samal päeval ja isegi siis on leitud sobiv lahendus. Toit on kohal õigeaegselt olenemata kogusest. Oleme väga rahul!- Transferwise

Leibur on Takeout’i teenuseid kasutanud juba pool aastat ning oleme väga rahul. Erinevate restoranide nimekiri on piisavalt mitmekesine, et leida sobiv variant nii kolleegidele ja äripartneritele kui ka koolituste toitlustamiseks. Tellimused on alati õigeaegselt kohal ning töötajad väga pühendunud ja täpsed. Hindame väga ka ettevõtte paindlikkust vajadusel kiirelt reageerida ja pakkuda lahendusi meie erisoovidele.- Leibur

Oleme Levira meeskonnaga Takeout’i teenust kasutanud tiimisiseste teemaürituste raames – meie valime teema (näiteks mõne maailma köögi) ja Takeout teeb kõik ülejäänu: otsib vastavad restoranid, võtab võrdlevad pakkumised, toob toidu värske ja auravana kohale – ülimalt mugav. Soovitame! - Levira

Olen tellimustega Takeout´ist väga rahul! Tellimuse esitamine lihtne! Tellimuse täitmine kiire! Meeldib et võetakse Tellijaga ühendust koheselt kui tekib viivitus tellimuse teostamisel või on midagi vaja täpsustada!  - MyFitness

Meil on äärmiselt hea meel, et avastasime Takeout- i. Toitu on lihtne tellida, toit on hea kvaliteediga ja kohale tuuaks õigeaegselt. - Diesel

Kasutame Takeout'i regulaarselt (3-4 korda nädalas) ja oleme väga rahul. Piisavas koguses restorane, kullerid on täpsed ja kui hilinetakse, antakse alati eelnevalt teada. Soovitan. - suur rahvusvaheline investeerimisfond

Food photo created by peoplecreations - www.freepik.com

 


We use cookies to provide you with a better service. Carry on browsing if you are happy with this, or check a more detailed list here.