Kohale toimetame
Ei leia aadressi? Detailsem otsing
Vali praegune asukoht
Me ei leidnud õiget asukohta
Salvestatud aadressid

Burger restoranid

Burger telli kulleriga või osta kaasa

Burgeri take-away koju või kontorisse Tallinnas!

Kellele ei meeldiks üks maitsev burger? Takeout.ee meeskond teab, et paljud inimesed oskavad kõrgelt hinnata hästi valmistatud burgerit. Seetõttu pakume laia valikut, et igaüks leiaks just oma maitse eelistusele vastava.

Tõeline gurmee burger on midagi enamat kui vaid kotlet ja salat kahe saiatüki vahel. Gurmee kontseptsioon pärineb Prantsuse köögist ja tähendab kõrgkvaliteetset toitu, mille valmistamisel ja esitlemisel järgitakse kõrgeid standardeid. Takeout.ee abiga leiad valiku parimaid burgereid, mis vastavad kindlasti su ootustele!

Fookus kvaliteedil

Parim burger on valmistatud värsketest koostisosadest: köögiviljad, mahlane pihv, kreemjas kaste ja hoolikalt kombineeritud lisandid. Pakume sulle burgereid kaasa või koju tellimiseks restoranidest nagu Vanalinna Boheem ja Al Mare Grill, kus kokad tunnevad kõiki köögikunsti saladusi ja oskavad kui imeväel teha ka pealtnäha lihtsad road unustamatuks maitseelamuseks!

 Ära jää ootama tühja kõhu tunnet, vaid tõmba kohe alla Takeout äpp. Kasutajakonto loomine võtab vaid hetke. Ja kui peaksid eelistama, siis saad äpi asemel mugavalt tellida ka meie kodulehe kaudu. Telli maitsev valmistoit koju!

Ükskõik, kas sinu asukohaks on Kalamaja või Peetri, kas eelistad Aasia kööki või tellid hoopis pizza – klõpsa lahti Takeout.ee, telli toit ja kuller saabub õige pea!

Maitsvad käsitööburgerid - Takeout.ee

Linnad, kus on Burger restoranid

Küpsiseid kasutatakse parema kasutajakogemuse loomiseks. Meie veebilehte kasutades nõustute küpsiste Takeout OÜ kasutamise põhimõtete kohaselt. Lisa info leiate siit.