Meeleolukat Eesti taasiseseisvumise pikka nädalavahetust. Takeout puhkab ja tähistab!

Telli Burger koju või kontorisse!

Burger restoranid

Burger telli kulleriga või osta kaasa

Gurmee burgerid, klassikaline kiirtoit uues võtmes

Tänapäeval on burger palju rohkem kui vaid pihv ja salat kahe saia vahel. Lisaks ei ole burger enam ülessulatatud pihv, aastaid säiliv sai ega teises maailmaotsas kokku korjatud salat. Gurmee või haute cuisine tuleneb prantsuse keelest ja tähendab kõrgetasemelist kööki, Gurmee või käsitööburgerid valmivad värskest ja kohalikust toorainest kohapeal, sageli elava tule peal, mille maitseid rikastatakse veel eriliste kastmetega. Lisaks väga kvaliteetsetele toiduainetele, pannakse suurt rõhku ka välimusele. On tõeliselt raske võrrelda teadatuntud kiirtoidurestoranide tooteid ja käsitööburgereid.  Burger ei ole täna enam odav kiirtoit vaid tõeline maitseelamus ja tervislik kõhutäis.

 

Käsitööburgerid koju ja kontorisse

Takeout.ee keskkonnas leiate paljudet restoranidest neile omasel moel valminud käsitöö või gurmee burgereid. Ka veganitele mõeldud burgereid. Valik on ahvatlev ja nende seast leiab ka kõige suurem gurmeeburgeri entusiast meelepärase burgeri.

 

Käesolevalt lehelt leiaksid iga päev mõne restorani menüüst huvitavat ja maitsvat, mille Sulle heameelega otse ukseni transpordime.

Vali restoran SIIT!, vali välja meelepärane burger ja me toome selle Sulle koju või kontorisse.

 

Maitsvad käsitööburgerid - Takeout.ee

Linnad, kus on Burger restoranid

Küpsiseid kasutatakse parema kasutuselamuse loomiseks. Meie veebilehte kasutades nõustute küpsiste kasutamisega meie küpsiste kasutamise põhimõtete kohaselt. Vajutage siia, et saada rohkem infot.