Meeleolukat Eesti taasiseseisvumise pikka nädalavahetust. Takeout puhkab ja tähistab!

Telli Pitsa koju või kontorisse!

Pitsa restoranid

Pitsa telli kulleriga või osta kaasa

Pitsa, tükike ehedat Itaaliat Sinu kodus

Lihtsustatult võib ju öelda, et pitsa on taignast tehtud õhuke ümmargune sai, mis on kaetud oliiviõli, tomatikastme ja juustuga ning küpsetatud ahjus. Aga nii külm sissejuhatus oleks ilmselgelt ebaõiglane selle loo peakangelasele. Kvaliteetne pitsa algab pehmest jahust ning õigetest töövõtetest taigna valmistamisel. Erilise tähelepanu saavad tomatikaste ja lisandid, mille kvaliteedis ei ole ruumi allahindlusele.
Kaasaegne pitsa, nii nagu meie seda tunneme, leiutati 19. sajandi alguses Napolis, Itaalias. Sellest hetkest on pitsa ja selle variatsioonid saanud populaarseks kõikjal üle maailma.

 

Pitsa tellimine koju või kaasa võtmiseks

Takeout.ee keskkonnas on mitmeid pitsarestorane, kes teevad seda kõige ehedamat Itaalia pitsat. Õhukese ja krõbeda põhjaga pitsad, millel on täpselt parajas koguses lisandeid ning küpsetatud korralikus kiviahjus. Leia need restoranid ülesse ja me toome pitsad Sulle koju kätte. Ja ka kontorisse. Kui ei jõua oodata, tee kaasavõtu tellimus ja too oma pitsa restoranist ise ära.

Tellimiseks vali restoran, mille saad valida SIIT! 

Telli Pitsa koju ja kontorisse - takeout.ee

Linnad, kus on Pitsa restoranid

Küpsiseid kasutatakse parema kasutuselamuse loomiseks. Meie veebilehte kasutades nõustute küpsiste kasutamisega meie küpsiste kasutamise põhimõtete kohaselt. Vajutage siia, et saada rohkem infot.