Order Pitsa food to your home or office!

Use your current location Couldn't get location
Recently searched
Can't find your address? Advanced search

Pitsa restaurants

Pitsa takeaway for delivery or collection

Telli pizza koju, kontorisse või kaasa! Või telli hoopis mugavalt ette, kui soovid nautida restoranis kohapeal.

Parimad pitsaelamused on vaid mõne kliki kaugusel!

Klassikaline “pizza” on pärit Itaaliast, Napolist. Juba päris algusest saati on kokad järjepidevalt otsinud ja loonud uusi võimusi, kuidas see hõrgutav roog veelgi vastupandamatumaks teha. Pitsa isu on kiusatus, millele vastu panna on puhas patt! Kindlasti tasub olla nõudlik, sest tänapäeval on pitsa valmistamise taga kauaaegne traditsioon ja hoolega sisse töötatud meetodid. Vaid parim tooraine ja värsked koostisosad, sealjuures autentne tomatikaste, mis on valminud professionaalse koka käe all, võimaldavad lõpptulemusel kujuneda nime vääriliseks pitsaelamuseks.


Gourmet pizza take away

Gurmee pitsa on mitmekülgne ja meie restoranide pitsa menüü pakub sulle kindlasti ühe tõelise avastusretke. Rucola, Boheem Pizzeria, Pizzakiosk, La Prima Pizza, Pizza Grande, Sabroso pizza või Peetri Pizza – ära lase valikute rohkusest silme eest kirjuks minna! Kindlasti on sul välja kujunenud lemmikud, nagu näiteks singipitsa, juustupitsa, kanapitsa, mereannipitsa, Americana, Francescana, Hawaii pitsa, Margherita, Romana või Topolino. Proovi neid klassikuid erinevatest restoranidest ja pane tähele erinevaid maitsenüansse! Enamasti on võimalik kokku panna ka oma valikutel põhinev pitsa, kuhu saad vastavalt soovile lisada nii krevetid, sinihallitusjuustu, basiiliku, rukola, parmesani ja palju muud põnevat – võimalused on pea piiramatud. Lisaks on võimalik proovida pitsat õhukese või paksu põhjaga, eraldi väärib ära mainimist traditsiooniline kiviahju pitsa.

Julge pitsafänni rind on rasvane, nägu naerul ja kõht korralikult täis!

Ära jää ootama tühja kõhu tunnet, vaid tõmba kohe alla Takeout äpp. Kasutajakonto loomine võtab vaid hetke. Ja kui peaksid eelistama, siis saad äpi asemel mugavalt tellida ka meie kodulehe kaudu. Telli maitsev valmistoit koju!

 Ükskõik, kas sinu asukohaks on Kalamaja või Peetri, kas eelistad Aasia kööki või tellid hoopis pizza – klõpsa lahti Takeout.ee, telli toit ja kuller saabub õige pea!

Telli Pitsa koju ja kontorisse - takeout.ee

Cities with Pitsa Restaurants

We use cookies to provide you with a better service. Carry on browsing if you are happy with this, or check a more detailed list here.