Kohale toimetame
Ei leia aadressi? Detailsem otsing
Vali praegune asukoht
Me ei leidnud õiget asukohta
Salvestatud aadressid

Salat restoranid

Salat telli kulleriga või osta kaasa

Telli salat kulleriga koju või kaasa võtmiseks 

 

Salat - tervislik ning maitsev valik

 

Selge see, et hea salati aluseks on värske toormaterjal. Küll aga klassikalised salati komponendid on ajas muutunud ja enam ei ole nendeks pelgalt vaid kurk ja tomat. Julgemad katsetajad keeravad salatiks kokku põnevaid koostisosi ja nii võid leida menüüdest meega grillitud kitsejuustu salati hummusega või vürtsidega maitsestatud ja grillitud veiseliha salati koos värskete köögiviljadega.
Tuntumad salatid on kindlasti Kreeka salat, Caesari salat ja vanakooli rosolje ning olgem ausad, kes meist ei oleks endale vähemalt ühe sünnipäevalaua taga kartulisalatit tõstnud?
Salatite maailmast leiab igaüks endale midagi, ausalt ja vitamiinid saad pealekauba!

Takeout.ee´ga liitunud restoranidest praktiliselt kõik pakuvad väga omanäolisi salateid. On teravaid ja pehme maitsega, lihaga ja lihata, klassikalist kui ka eksootilisemaid vahemere või Aasia köögi salateid. Iga restorani üheks hästi hoitud saladuseks on kindlasti salatikaste, mis teeb lõpuks tavaliselt salatist, SELLE salati.

Linnad, kus on Salat restoranid

Küpsiseid kasutatakse parema kasutajakogemuse loomiseks. Meie veebilehte kasutades nõustute küpsiste Takeout OÜ kasutamise põhimõtete kohaselt. Lisa info leiate siit.