Kohale toimetame
Ei leia aadressi? Detailsem otsing
Vali praegune asukoht
Me ei leidnud õiget asukohta
Salvestatud aadressid

Sushi restoranid

Sushi telli kulleriga või osta kaasa

Sushi kiirelt koju, kontorisse või kaasa! Või telli hoopis sushi mugavalt ette, kui soovid süüa kohapeal.

Parim sushi pakkumine pole kaugel!

Takeout.ee abiga on toidukuller juba peatselt su koduukse ees. Pane tellimus teele ning me hoolitseme selle eest, et maitsev ja värske valmistoit jõuab sulle koju, kontorisse, peole või piknikule. Teeme koostööd mitme restoraniga, kelle pakutav kvaliteetne sushi viib alati keele alla! Tokyo55 ja Miami Sushi autentne sushi menüü ja lai valik on garanteeritud isutekitajad. Olgu su eelistuseks klassikaline sushi või uus ja põnev combo ehk sushikomplekt, milles on koka poolt kokku pandud erinevad sushid!

Ava Takeout äpp või koduleht ja tee oma valik - aasia köök ning värsked pakkumised on kulinaariaelamus, mida naudib igaüks! Tervislik toit, kaunis toiduseade, põnevad toiduained ja maitsekombinatsioonid on teinud sushist paljude esimese eelistuse. Olgu siis parajasti toimumas sünnipäev, firmapidu, peoõhtu sõpradega või hoopis juubel. Just seetõttu on mitmed söögikohad Tallinnas leidnud, et Aasia köök ja sushi on hea lisavalik nende muidu tavapärasesse menüüsse.

Head sushi pakkumised on vaid mõne kliki kaugusel – telli toit koju!

Takeout.ee toiduentusiastide pühendunud meeskond on pikaajalise kogemusega oma ala professionaalid. Keskendume kahele aspektile, mis tänapäeva kiire elutempo juures on kliendi jaoks olulised: usaldusväärne teenindus, millele saab kindel olla, ning värske ja maitsev toit õigeks ajaks kohale! Tellimuse täitmine korrektselt ja õigeaegselt võimaldab meil tagada kliendi rahulolu.

Kaasaegne tehnoloogia on kiirendanud toidu kaasa tellimise populaarsuse levikut ning vähendanud vajadust ise kodus süüa teha. Vanaema hindamatu väärtusega retseptid ja ka uued kokaraamatud pakuvad kahtlemata ägedaid hetki pere ja sõprade ringis. Samas sooviks ju vahel, et kodumaine toit ja ka muu maailma klassikalised road jõuaksid vaevatult söögilauale.

Takeout äpp on just nendeks hetkedeks loodud – sinu telefonis peituv kiire retsept nauditavaks söögikorraks!

Restoranid Tallinnas on rõõmuga valmis su soove täitma – pane tellimus teele!

Ära jää ootama tühja kõhu tunnet, vaid tõmba kohe alla Takeout äpp. Kasutajakonto loomine võtab vaid hetke. Ja kui peaksid eelistama, siis saad äpi asemel mugavalt tellida ka meie kodulehe kaudu.

 

Ükskõik, kas sinu asukohaks on Rocca al Mare või Peetri, kas eelistad Jaapani kööki või tellid hoopis pizza – ava Takeout.ee, telli toit ja kuller ongi peatselt kohal!

Kogu maailma köögid on sinu ees valla!

Sushi %city%

Linnad, kus on Sushi restoranid

Küpsiseid kasutatakse parema kasutajakogemuse loomiseks. Meie veebilehte kasutades nõustute küpsiste Takeout OÜ kasutamise põhimõtete kohaselt. Lisa info leiate siit.