Meeleolukat Eesti taasiseseisvumise pikka nädalavahetust. Takeout puhkab ja tähistab!

Telli Sushi koju või kontorisse!

Sushi restoranid

Restoranid

Sushi telli kulleriga või osta kaasa

Jaapani köögi tuntuim hõrgutis - maitsvad mereannid pehmel riisipadjal. Serveeritakse pea alati marineeritud ingveri, wasabi (Jaapani mädarõigas) ja sojakastmega. Sushi ei paku kokale just palju loomingulist vabadust selle valmistamisel, seevastu on tegu paraja väljakutsega, sest väga hea sushi valmistamiseks tuleb kinnihoida mitmest reeglist, et saada ideaalne amps.

Sushi sai alguse tõenäoliselt viisist, kuidas kala hoiustati, et see ei rikneks. Väidetavalt laotati kala soola ja riisi kihtide vahele, peale laoti rasked kivid ja nii võis kala säilida kuni aasta. Veel tänapäevalgi on Jaapanis restorane, kes sellisel viisil kala varusid hoiustavad.

 

Sushi tellimine koju ja kontorisse

Populaarseimad on erinevad makide komplektid ja nigirid. On selge, et sushi on võitnud paljude eestlaste südamed, kui maitsev ja tervislik valik nii igapäevaseks kõhutäiteks kui tähtsamatel sündmustel lauale panekuks.  

 

Telli sushi Takeout veebikeskkonnas või Takeout nutirakendusega koju või kontorisse. Alusta SIIT.

Sushi %city%

Linnad, kus on Sushi restoranid

Küpsiseid kasutatakse parema kasutuselamuse loomiseks. Meie veebilehte kasutades nõustute küpsiste kasutamisega meie küpsiste kasutamise põhimõtete kohaselt. Vajutage siia, et saada rohkem infot.